amerika günlüğü…

aslında tam bir günlük olacaktı bu yazı dizisi. her gün akşam o günün yazısını tamamlayacaktım; hatta bunun için mobil hazırlıkları gitmeden önce tamamlamıştım ki,.. uykuyla zor buluştuğumuz akşamlar, değil yazı yazmak kolumu kaldırmaya zor bela güç buldum.

öncelikle bu amerika gezisi nereden çıktı, onu açıklayayım. efenim oregon’da düzenlenen aiga design educators ‘ın düzenlediği bir konferansta sunum yapmak üzere giderken aile gezisine dönüştürdüğümüz bir yolculuk oldu. 4 kişilik yolculuğumuz los angeles ve san fransisco’daki dostlarla buluşmayla zenginleşti 😀
image

bu yazıyı yazma sebebim tabi ki birçok blogda olduğu gibi deneyim ve izlenimlerimi paylaşmak ama biraz daha farklı bir şekilde. yemek yediğimiz restoranlarla ilgili bilgi vereceğim ama yemek fotoğrafı paylaşmaktan hoşlanmadığım için yemeklerin nasıl göründüğü biraz araştırmaya tabi olacak. bir de bu yazı pek amerikan rüyasına hizmet etmiyor. yani amerika ile ilgili kötü şeyler duymak istemeyen hiç okumasın, spoiler vermiş olayım..

artık blogda sadece kendi çektiğim fotoğrafları kullanmaya karar verdiğim için çekmeyi unuttuğum yerler için fotoğraf ekleyemeyeceğim malesef. fakat yemekler, oteller, etkinlikler, alışveriş, vs. ayrı yazılar halinde olacak. bu blog bir konu üzerinde özelleşmiş olmadığından yazıların kendi içinde kategorizasyonu iyi olur düşüncesindeyim..

geçti de gitti, sözü uçacaksa da yazısı kalsın…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s