ordan burdan…

yeniden csi las vegas izlemeye başladım. milyon kere daha hayran kaldım. mükemmel bir senaryo, çok yaratıcı ve gerçekler. ciddi anlamda birşeyler öğreniyorum izlerken. bir de fark ettim ki başından izlemeyince karakterleri yanlış tanımışım. daha doğrusu bazı konularda yanılmışım ve bu haliyle çok daha gerçekçi duruyor. bir de aşk ve gurur dan sonra ilk defa dublajın (trt’deki halinin) bu kadar başarılı olduğunu gördüm. dublajlı daha çok sevdiğimi bile itiraf edebilirim.:)

new moon u izledim. kitabın bir kısmını okumuştum, filmi izleyince şimdi kitabı bitirmekte zorlanıyorum:( çok iyi bir film değildi ama bu defa nerede duracaklarına karar vermişler ve aşk filmi yapmışlar. çok da sıkılmadım izlerken.

bazen tükendiğini hisseder ya insan. ben tükettiğimi ve tükendiğimi hissediyorum bu aralar… çok sıkıldım işten ve mücadele etmekten. hayatımı soktuğum rutininden.. kafamın sürekli hesaplarla, kontrol mekanizmalarıyla dolu olmasından, özlemekten, özlemekten, özlemekten…

izleyeceğim tonla film ve dizi, okuyacağım tonla kitap, birleştireceğim yaklaşık 500 parça puzzle, öğreneceğim yüzlerce balık ve sualtı görüntüleme teknikleri var. sanırım bunun için 5.5 aylık bir zamanım var:)

sakin bir hayat hayali kuruyorum. müziğin sesinin çok yüksek olması beni rahatsız ediyor. saçımda “görünür” biçimde beyazlar var. kaslarımın zayıfladığını ve sürekli yorgun olduğumu hissediyorum. çevremdeki yalancıları fark edebiliyorum, hatta şimdiye kadar bana ne yalanlar söylenmiş; keşfedebiliyorum. üşeniyorum, üşeniyorum, üşeniyorum… yaşşşlandımmmm!!!!:((

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s