“şans” ım döndü..:)

Galiba birileri beni duymaya başladı. İsteklerimi, dualarımı, hayallerimi duymaya başladı.

Bir kitap okudum hayatım değişti? Yok canııımm:)
Pek sevmem kişisel gelişim kitaplarını ama Aykut Oğut’u samimi üslubu için okudum. 2 günde bitti. Anlattıklarında çok mantıklı noktalar, kendimden bir şeyler bulmama rağmen saçma bulduğum şeyler de vardı ama ben kafama uyan şeyleri aklımda tuttum sadece ve galiba işe yarıyor. Onun dediğine göre şu an beni duyan şey evren ve bana torpil yapıyor. Her ne ise duymaya devam etsin lütfen…:)

Hayattan yorulduğum bir zamanda –çok sevdiğim bir dostumun tabiri ile “hayattan istifa etmek” (baspinare) istediğim bir zamanda- bir şeyler değişmeye başladı. Kafamın içi soru ve sorunlarla savaş alanına dönmüş, kendimi bulamaz olmuştum. Şimdi teker teker yok oluyorlar ve ben nasıl olduğunu anlayamıyorum. Anlamak da değil derdim aslında. Memnunum halimden.

İlk sihirli değnek kalbime dokunduruldu. En inanılmaz, en beklenmeyen, en çok istenen, en olamayacak, en tuhaf, en mutlu eden, en sevimli, en çok yüzümü güldüren, en çok huzur veren, en sevilen, en sevdiren, en çok göklere uçuran-denizlere daldıran(!), en artiz(!!!!:)) olanıydı.

Devamı da zincirleme geliyor, en azından geleceğine inandırıyor. Daha güzel bir evimiz olacak bu ay içerisinde, Ezgi’yle daha çok eğleneceğimiz günler bizi bekliyor… Söz Ezgicim daha çok ineceğiz sahile;) bu gidişle daha çok sevdiğim bir işim de olacak, inanıyorummm, inanmak istiyorum.

Tanıdığım ilk günden beri hayatımda birşeyleri iyileştiren, yüzümü güldüren, varlığıyla huzur veren artiz çocuğa bana “şans” olduğu için teşekkürler…

One comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s